Instalatérské služby v Praze a okolí - Status for whatsapp

Instalatérské služby v Praze a okolí

Instalatér je jedno z nejstarších povolání. Instalatéři jsou lidé které potřebujete nečekaně ale především urgentně. V rámcí služby instalatér Praha, náší řemeslníky připravení přijet k vám ve dní a nocí. Bohužel havárie vody nemá pracovní hodiny a může se objevit kdykoliv. Ve většině případů havárie se objeví v bytech nebo domů kde neprovádějí žádné preventivní metody. Firma instalatér praha má na starostí víc než 5 činžovních domů. Ve kterých se vždy včas provádí údržba zařízení, výměna ventilů, revize rozvodů vody a kanalizace. Protože každá havárie vody, to jsou nečekané vydaje a omezení v běžném životě.
Jaké jsou nejčastější havárie vody a kanalizace řešíme

  • Prasknutí stoupačky
  • Protékající bojler
  • Výměna hlavního přívodu vody
  • Nefunkční vodoměr
  • Ucpany odpad
  • Ucpané potrubí
  • Únik vody

Jaka je prevence havárii vody ?

V první řadě je potřeba dobře vědět v jakém stavu jsou veškeré zařízení a rozvody. Je to velice jednoduché, stačí jednou za rok zkontrolovat stoupačky, rozvody vody, rozvody topení, hlavní přívod vody a veškeré ventily. Nebo domluvit každoroční kontrolu s instalatér praha. Všichni ventily a zařízení které jsou v havarijním stavu bude potřeba vyměnit.

Jak provest kontrolů stoupaček? 

Na kontrolů stoupaček máme speciální kamerový přístroj  a stroj na frezování kanalizačních stoupaček. Diky tomu dokážeme snadno vyfrezovat vaší starší stoupačky. Ale občas jsou případy kdy i frézování bohužel nepomůže a je potřeba provést výměnu stoupaček.

Jak vyčistit ucpaný odpad?

Skoro každý setkal se s problemem ucpaného potrubí nebo odpadů. První věc kterou je potřeba udělat, vyčistit sifon. V každém zařízení nainstalován sifon, může to byt umyvadlo, sprchový box nebo dřez. Pokud odpad i dal je ucpany, můžete zkusit ho protlačit malym tlakem.  Klidně to zkuste i pomocí dlaně. Další postup je speciální chemické prostředky takové jako například je krtek. Namichejte krtka do sifonů s horkou vodou a vyčkejte několika minut. Po chemické reakcí zkuste pustít teplou vodů a zjistit zda odpad je ucpany nebo pomocí chemie to uvolnilo. Hlavně pamatujte na bezpečnostní prvky, chraňte očí a vždy používejte gumové rukavice. I když vám nedaří uvolnit odpad pomocí krtka, nezbývá nic jiného jak zavolat instalatér Praha 4. Naší instalatér mají speciální přístroj rothenberger na čištění odpadů. Zvladnou odstranit jakekoliv bytové ucpání odpadů

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts
x