Instalatér je jedno z nejstarších povolání. Instalatéři jsou lidé které potřebujete nečekaně ale především urgentně. V rámcí služby instalatér Praha, náší řemeslníky připravení přijet k vám ve dní a nocí. Bohužel havárie vody nemá pracovní hodiny a může se objevit kdykoliv. Ve většině případů havárie se objeví v bytech nebo domů kde neprovádějí žádné preventivní metody. Firma instalatér praha má na starostí víc než 5 činžovních domů. Ve kterých se vždy včas provádí údržba zařízení, výměna ventilů, revize rozvodů vody a kanalizace. Protože každá havárie vody, to jsou nečekané vydaje a omezení v běžném životě.
Jaké jsou nejčastější havárie vody a kanalizace řešíme

  • Prasknutí stoupačky
  • Protékající bojler
  • Výměna hlavního přívodu vody
  • Nefunkční vodoměr
  • Ucpany odpad
  • Ucpané potrubí
  • Únik vody

Jaka je prevence havárii vody ?

V první řadě je potřeba dobře vědět v jakém stavu jsou veškeré zařízení a rozvody. Je to velice jednoduché, stačí jednou za rok zkontrolovat stoupačky, rozvody vody, rozvody topení, hlavní přívod vody a veškeré ventily. Nebo domluvit každoroční kontrolu s instalatér praha. Všichni ventily a zařízení které jsou v havarijním stavu bude potřeba vyměnit.

Jak provest kontrolů stoupaček? 

Na kontrolů stoupaček máme speciální kamerový přístroj  a stroj na frezování kanalizačních stoupaček. Diky tomu dokážeme snadno vyfrezovat vaší starší stoupačky. Ale občas jsou případy kdy i frézování bohužel nepomůže a je potřeba provést výměnu stoupaček.

Jak vyčistit ucpaný odpad?

Skoro každý setkal se s problemem ucpaného potrubí nebo odpadů. První věc kterou je potřeba udělat, vyčistit sifon. V každém zařízení nainstalován sifon, může to byt umyvadlo, sprchový box nebo dřez. Pokud odpad i dal je ucpany, můžete zkusit ho protlačit malym tlakem.  Klidně to zkuste i pomocí dlaně. Další postup je speciální chemické prostředky takové jako například je krtek. Namichejte krtka do sifonů s horkou vodou a vyčkejte několika minut. Po chemické reakcí zkuste pustít teplou vodů a zjistit zda odpad je ucpany nebo pomocí chemie to uvolnilo. Hlavně pamatujte na bezpečnostní prvky, chraňte očí a vždy používejte gumové rukavice. I když vám nedaří uvolnit odpad pomocí krtka, nezbývá nic jiného jak zavolat instalatér Praha 4. Naší instalatér mají speciální přístroj rothenberger na čištění odpadů. Zvladnou odstranit jakekoliv bytové ucpání odpadů