Jak na bezpečnou dovolenou v roce 2022 - Status for whatsapp

Jak na bezpečnou dovolenou v roce 2022

Na portálu www.cs-chalupy.cz najdete ucelený přehled pronájmu i těch nejkrásnějších chat a chalup.

Život se má užít a ne jen přežít. Zkuste letos konečně vyrazit za hranice všedních dní. A zase cestovat. Poradíme vám, jak si užít krásnou, a hlavně bezpečnou dovolenou, která zároveň nezruinuje váš rodinný rozpočet.

Pro nalezení báječné dovolené hned nemusíte googlovat nejlevnější letenky, nejlevnější apartmány hned vedle moře ve státě, kde ani nevíte, jak to mají s hygienou a různými nařízeními. Letos nacházejte krásy naší rozmanité domoviny. Spoustu nádherných, zajímavých a neprozkoumaných míst máme i v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a blízkém okolí, tedy na Slovensku. Ruku na srdce, kdo dokonale zná Čechy? A kdo alespoň ledabyle Slezsko? V létě je u nás stejný hic jako v přímořských destinacích a zchladit se můžeme stejně dobře i v přehradách, jezerech, rybnících, či řekách naší a Slovenské republiky. Navíc taková dovolená u nás je pohádková romantika, když si k tomu pronajmete stylovou chalupu, srub, roubenku nebo dokonale vybavenou chatu. A to vše může být zalité luxusem, pokud si to přejete.

Pronájem apartmánu u moře vás vyjde stejně jako u nás pronájem celé chaty či chalupy. A ještě ušetříte. Alespoň za dopravu, různá potvrzení, testy, stravování. Samozřejmě to, že si pronajmete chalupu, ještě neznamená, že musíte stát u plotny od rána do večera. Ochutnejte krajové speciality nebo osvědčenou klasiku v lokálních restauracích. Poznáte zároveň místní lidi. A třeba i nové přátele.

Je jistě příjemné zjištění, že nemusíte platit vysoké poplatky za zprostředkování realitní nebo cestovní agentuře. Pronájem rekreačních objektů je tu bez provize a s přímým kontaktem na majitele. V nabídce mají více než 4000 objektů, ze kterých si určitě vyberete i ten nejnáročnější požitkář. Naleznete zde veškeré informace o objektu, fotky, možnosti výletů a zábavy v okolí. Vaše dovolená 2022 tak bude v pohodě, levnější a hlavně bezpečná.

Najděte si na mapě město nebo místo, které chcete prozkoumat. Nebo si nastavte jiná kritéria dle vašich přání a jednoduše vyberte objekt, který se vám líbí a vyhovuje. Objevte stylovou chalupu či chatu, třeba i s vlastním bazénem, saunou, nebo celým wellness a vyrazte. S přáteli, s partnerem, s rodinou, anebo vezměte s sebou rovnou všechny. Do rustikální chalupy se vás vejde.

Představte si odpolední pohodu na terase u bazénu – děti se cachtají v čisté vodě, vy popíjíte svou lahodnou kávu a čtete oblíbenou knížku pod slunečníkem, dýcháte čerstvý venkovský vzduch, relaxujete a úplně zapomínáte na realitu. Na druhou stranu vaše současná realita je idylická. Kolem naprosté bezpečí pro vaše děti. Všude čistá příroda. Baby friendly chalupy a chaty potěší všechny rodiny i s těmi nejmenšími ratolestmi. A o to jde – užít si v bezpečí společnou krásnou dovolenou.

Zrenovované objekty se zachováním ducha starých časů potěší každého, kdo chce zjistit, jak se žilo dříve, ale mít současný komfort. Zatopte ve stylové peci, upečte si buchty. Zatopte v krbu a relaxujte bezmezným hleděním do praskajícího ohně. Cítíte tu pohodu v duši?

A co takhle vyzkoušet zážitkové ubytování glamping? Luxusní kempování, které přináší výhody a pohodlí rekreačního rezortu, ale zároveň dobrodružství a nomádskou kulturu kempování. Takové východy nebo západy slunce v tiché krajince, na samotě u lesa… To romantikou jen dýchá.

Jaro se blíží vyrazte na Velikonoce letos mimo domov a užijte si je se všemi křesťanskými zvyky. Stejně tak Vánoce dostanou ten správný pohádkový nádech, pokud je oslavíte v pronajatém srubu v zasněžené krajince.

Oslavte Silvestr s grácií. Vezměte své přátelé a vyrazte si oddechnout na hory. Přes den si udělejte dlouhou túru pro zdraví na svěžím horském vzduchu a v podvečer se naložte do vyhřáté sauny. Druhý den odpočívejte ve svém apartmánu nebo rovnou zažijte celodenní naprosto dokonalý wellness. Vstup do nového roku pak bude ve znamení nových ještě lepších zítřků.

Nejen na konci léta vás zase lákají vinné sklepy ke stylovému ubytování a návštěvě spojené s ochutnávkou lahodného moku. Vinice na jihu republiky jsou tak malebné.

To vše, a ještě více naleznete na www.cs-chalupy.cz. Na jednom místě máte přehledně a levně vše – ubytování, výlety i zážitky. Ať už vezmete partnera, přátele nebo rodinu. Stačí si jen vybrat.

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts
x