Jakou si vybrat cestovní kancelář? - Status for whatsapp

Jakou si vybrat cestovní kancelář?

Dovolená už je za rohem a vy pořád nemáte rozmyšleno, kam pojedete? Ulehčete si letos složité plánování a svěřte se do péče cestovní kanceláře. Poradíme, jak vybrat spolehlivou společnost, která se za vás o vše postará.

Jak poznat spolehlivou cestovní kancelář?

Pověst cestovní kanceláře je důležitým měřítkem. Dívejte se na recenze na internetu a ptejte se známých. CK může mít sebelepší webové stránky a nabídky, ale když o ní zákazníci tvrdí, že za nic nestojí, raději od ní dejte pryč.

Dnešní doba je dost nejistá, a proto je dobré, když má firma pojištění proti úpadku. Jestli to tak je nebo není máte vy jako zákazník právo vědět. Dobrým znamením je také to, když je společnost členem některé asociace cestovních kanceláří. Ty totiž mají etický kodex, kterým se musí řídit a který je zákaznicky orientovaný. Jinak je vyloučí.

Mezi nejlepší cestovní kanceláře pro rok 2022 podle serveru Testado.cz patří Blue Style a cestovní kancelář Fischer. Blue Style nabízí velký výběr zájezdů, a to včetně exotiky. Fischer je zase známý skvělými zájezdy pro rodiny s dětmi i mladé páry.

Chcete ušetřit? Hledejte akční nabídky

I s cestovní kanceláří se dá ušetřit. Standardní zájezdy sice bývají o trošku dražší, než kdybyste si vše zařizovali sami. To dává smysl, kanceláře musí nějak vydělávat. Ovšem Last Minute a First Minute zájezdy bývají i o polovinu levnější.

Raději si ale ověřte, zda daná nabídka opravdu přinese slibovanou slevu. Někdy může jít o marketingový tah. Stačí si zobrazit nabídky na stejný zájezd, ale na jiné datum a hned uvidíte, jak na tom jste. A jestli jste skutečně našli zájezd snů za pakatel? Pak už jen stačí zabalit své oblíbené květové šaty nebo kraťasy, plavky, brýle proti slunci a vyrazit na letní dobrodružství!

Jak vybrat cestovní kancelář? Podívejte se na výběr destinací

Zatímco někdo touží po exotice, jiný si chce zajet na dovolenou k moři co nejblíž domova, protože má malé děti. A jelikož každý touží po něčem jiném, bude mu sedět i jiná cestovní kancelář. Některé nabízí dokonce i adrenalinové zájezdy nebo poznávací pobyty s bohatým programem a výlety.

Nevíte, kam vyrazit? Mezi nejoblíbenější destinace Čechů patří Chorvatsko, Itálie a Řecko. Aby také ne, všechny země nabízí nádherné moře, a ani nejsou tak daleko. Letenky do Řecka, Itálie i Chorvatska stojí jen pár tisíc. A za chvíli jste na místě.

Nenašli jste v nabídce zájezd, který by vám vyhovoval? Některé cestovní kanceláře vytváří zájezdy na míru. Sdělíte jim své požadavky a oni vám připraví dopravu, ubytování, případně i program podle vašeho gusta. Podívejte se na naše tipy na cestování a vyberte si destinaci snů.

Možnost platby na splátky

Dovolená na splátky není nic neobvyklého. A většina dobrých cestovních kanceláří tuto možnost nabízí. Jestli jste s partnerem vždy snili o dovolené na Maledivách, ale letos vám nevyšly finance, nevadí.

S cestovní kanceláří se dohodnete na podmínkách. Některé nabízí varianty bez navýšení. Nezapomeňte si pečlivě pročíst podmínky úvěru. Vše by mělo být jasné a srozumitelné. Kdybyste něčemu nerozuměli, raději se zeptejte, dokud je čas.

Cestovní kancelář vybírejte i podle zákaznického servisu

Péče o zákazníka je hlavní zbraní v boji proti konkurenci. Cestovní kancelář by o vás měla pečovat. A jestli vám přijde, že vámi vybraná firma v této oblasti pokulhává, raději přejděte jinam.

Je důležité, aby vám byli k dispozici nejen během sjednávání zájezdu, ale i potom. A jestli jste už při výběru a dohadování podmínek nebyli spokojení, jak by to vypadalo, kdybyste potřebovali s něčím pomoct v zahraničí? Nepříjemnosti se stávají, od nevyhovujícího ubytování až po zpožděný let. Cestovní kancelář by tu měla být od toho, aby vám v takové situaci pomohla a poskytla adekvátní náhradu.

Důvěřuj, ale prověřuj

Nezapomeňte si prověřit nejen cestovní kancelář, ale i samotné ubytování. V katalozích narazíte na lichotivé fotky, které nemusí vždy odpovídat realitě. V zákaznických recenzích na Booking.com se dočtete například i to, jakou kvalitu mělo internetové připojení, jestli fungovala klimatizace, jak čisté byly pokoje, jestli personál uměl mluvit anglicky a další důležité informace.

Výhodou recenzích na Booking.com je i to, že tam lidé často přidávají vlastní fotografie. Takže se můžete přesvědčit, zda reklamní snímky a pěkné „pozlátko“ nelžou.

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts