Nevšední cestovatelský blog Nomadic.cz - Status for whatsapp

Nevšední cestovatelský blog Nomadic.cz

Cestování je zpět a sním i nová dobrodružství a zážitky. Každý má však jiné cestovatelské preference, styl a oblíbené destinace. Ne každý má pak odvahu objevovat nová místa a daleké země. Někdo potřebuje trochu popostrčit, s jiným nic nehne a dalšímu stačí jen inspirace. Pro všechny je tu pak nevšední cestovatelský blog Nomadic.cz.

Proč nevšední? Asi právě proto, že povedená partička se vydává na místa, kam se normálně cestovní kanceláře nevydávají a turisté nejezdí. Svá dobrodružství pak podává humoristickou formou a s nadhledem. Můžete se tak těšit na cestu po Hedvábné stezce vedoucí Kazachstánem, Kyrgyzstánem a Uzbekistánem. Epické dobrodružství na transsibiřské magistrále pokračující až do Mongolska a končící v Číně. Tajemný Írán odkryvající nezměrnou pohostinnost, vřelost a smutek svého národa. Bláznivá a ne vždy čistá cesta přes celou Indii až do Nepálu a zpět. Přemýšleli jste někdy o tom, jaký asi je život mnicha v buddhistickím kláštěře, už nemusíte, na Nomadic.cz to vyzkoušeli a vše pečlivě popsali. Cestování po Filipínách, kam jezdí jen místní, život na Tchaj-wanu, pestrá Indonésie, safari v Africe, chačapuri v Gruzii atd.

V případě, že raději prefurejete cestovatelské filmy, tak vás Nomadi.cz opět nezklame. Obsahuje totiž cestovatelské filmy z cest zmíněných výše. Mimo to cestovatelský blog obsahuje i tipy a rady, jak se chovat, abychom se na cestách cítili bezpečněji, stejně tak upozorňuje na nejčastější podvody a triky, kterých se na cestovatelých dopouštější místní podvodníci. Zkrátka Nomadic.cz rošíří vaše cestovatelské obzory a třeba změní pohled na cestování.

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts
x