Revolut karta: recenze 2023 – veškeré informace, výhody a nevýhody - Status for whatsapp

Revolut karta: recenze 2023 – veškeré informace, výhody a nevýhody

Co je Revolut karta?

Revolut je mobilní aplikace, se kterou je spojena platební karta. Tato aplikace umožňuje bezplatně vést účty v mnoha světových měnách včetně kryptoměn. Aplikace se nabíjí nejjednodušeji pomocí vaší klasické platební karty, kterou máte zařízenou v bance. Nabité peníze pak v aplikaci jednoduše pár kliky za pár sekund převedete na jakoukoliv jinou podporovanou měnu.

Revolut karta je debetní. Což znamená, že je nejprve nutné na účet poslat peníze a až poté je můžete čerpat. Účet není napojen na žádný jiný účet či PayPal, a proto se nemusíte bát, že by došlo k přečerpání peněz.

Jde o platební kartu MasterCard nebo VISA. Bohužel si nemůžete vybrat, stanoví to sám Revolut podle lokality.

Revolut Recenze

Proč je Revolut karta výhodná?

Pojďme si shrnout ty největší výhody karty Revolut:

1) Výhodné kurzy při převodech

Hodně lidí platí kartou v zahraničí a vůbec neřeší převodové kurzy. Říkáte si – ten rozdíl je pár drobných a nestojí mi to za to řešit? Není to jen pár drobných. Banky (zvlášť ty největší) mají na převod do cizí měny často celkem nevýhodný kurz a vydělávají na tom dost peněz. Už v případě týdenní dovolené můžete na kurzu ztratit klidně tisíce korun. Tady si přečtěte podrobný průzkum, kolik vám běžné banky strhávají v zahraničí.

Revolut karta nabízí velice výhodné kurzy, které jsou v drtivé většině případů výhodnější než kurzy, které dostanete při platbě běžnou kartou od české banky. Průměrně ušetříte oproti klasickým bankám 2,5 %.

2) Vedení účtů v mnoha světových měnách

Revolut momentálně umožňuje vést účet ve 31 různých světových měnách. Kromě nejdůležitějších – CZK, USD, EUR a GBP, umožňuje také AED, AUD, BGD, CAD, CHF, DKK, HKD, HRK, HUF, ILS, JPY, MAD, MXN, NOK, NZD, PLN, QAR, RON, RUB, SAR, SEK, SGD, THB, TRY, ZAR a další…

V jednotlivých destinacích tak budete platit přímo lokální měnou, což vyjde jasně nejlevněji. Společnost navíc postupně přidává podporu dalších a dalších měn (před rokem podporovali zhruba polovinu toho, co podporují dnes).

Revolut karta - Vedení účtů v mnoha světových měnách
Vedení účtů v mnoha světových měnách

3) Výběry z bankomatů v zahraničí bez poplatku

Většina českých bank si účtuje poplatky (často celkem vysoké) za výběry z bankomatu v zahraničí. Revolut karta umožňuje u bezplatného tarifu vybrat až 4 500 Kč měsíčně z bankomatů po celém světě. Při výběru nad 4 500 Kč zaplatíte poplatek 2 % z vybírané částky, což je ale stále výhodnější než vybírání peněz běžnou kartou od české banky. Poplatek 2 % zaplatíte taky při více než 5 výběrech z bankomatu za měsíc.

Poplatek bance, která provozuje bankomat, zaplatíte tak i tak (při platbě většinou českých karet byste platili dva poplatky, při platbě kartou Revolut pouze jeden).

4) Automatické čekání na výhodný kurz

Jedna z méně známých funkcí, která vám může ušetřit hodně peněz. Kurzy měn hodně kolísají a čekání na výhodný kurz zabere hodně času. V aplikaci Revolut máte možnost si nastavit konkrétní výši kurzu, za který byste chtěli směnit určitou částku a pokud se kurz na tuto hladinu kdykoliv dostane, aplikace vám peníze automaticky smění.

A jak stanovit rozumný kurz? Stačí se v aplikaci podívat na vývoj kurzu v posledních dnech a celkem snadno můžete rozumnou hladinu odhadnout.

Revolut kurz
Revolut automatická směna

5) Bezpečnost

Velkou výhodou je, že si na účet můžete nahrát jen menší množství peněz a pokud by náhodou došlo ke zneužití, přijdete pouze maximálně o tolik, kolik jste si nahráli. Nabíjení je snadné a velice rychlé, proto můžete mít na Revolut účtu jen málo peněz a pokud potřebujete platit větší částku, snadno si peníze těsně před platbou dobijete.

Aplikace vám navíc zobrazí upozornění kdykoliv proběhne jakákoliv platba přes Revolut. Pokud by se někdo náhodou snažil zneužít vaši kartu, okamžitě se to dozvíte.

V prosinci 2018 navíc získal Revolut evropskou bankovní licenci a stal se tak plnohodnotnou bankou. Vaše peníze jsou tak díky tomu chráněny Evropským systémem pojištění vkladů.

Další bezpečnostní výhody:

 • Možnost v aplikaci platební kartu jednoduše zmrazit (zakázat jakékoliv operace).
 • V případě 3x špatně zadaného CVV kódu se karta zmrazí automaticky sama.
 • Platby se dají zabezpečit i pomocí lokace vašeho telefonu. Pokud se někdo pokusí zaplatit z jiného místa, než se nachází váš telefon, bude transakce zamítnuta.
 • Možnost zakázat výběru z bankomatů, on-line transakce, či bezkontaktní platby a platby magnetickým páskem.
 • Možnost nastavení měsíčního limitu.

6) Virtuální platební karta

Další velkou výhodou je možnost zřízení virtuální platební karty. Tuto kartu nebudete mít fyzicky, ale jen virtuálně v aplikaci a budete s ní moci platit po internetu (například na podezřelých webech). Virtuální Revolut karta se může hodit také v případě zablokování fyzické karty a čekání, než dorazí nová karta.

Virtuální revolut karta

7) Podpora Google Pay a Apple Pay

Revolut karta podporuje službu Google Pay a od června 2019 také Apple Pay, která poskytuje přístup ke snadnému, bezpečnému a soukromému způsobu placení v obchodech, v aplikacích a při online platbách prostřednictvím Android zařízení, respektive zařízení Apple.

8) Výborná mobilní aplikace

Mobilní aplikace je kvalitní, přehledná, rychlá a stabilní. Lepší bankovní aplikaci budete na trhu hledat těžko. Během několika let používání se nám ještě nestalo, že by v aplikaci nastala nějaká chyba.

9) Aplikace je v češtině

Pokud si moc netykáte s angličtinou, nemusíte zoufat. Aplikace je totiž kompletně v češtině. Automaticky se vám zobrazí v jazyce, v jakém máte zobrazený telefon. Jediná věc, která není přeložená do češtiny, jsou výpisy z účtu.

10) Statistiky utrácení a rozpočet

V aplikaci máte přehledně vypsané všechny transakce a máte tak dobrý přehled o vašich výdajích. Aplikace vám také umožňuje si nastavit váš měsíční rozpočet na jednotlivé kategorie (jídlo, doprava, zábava a další).

SKVĚLÝ TIP: Získejte zdarma 2000 Kč za založení účtu mBank (info zde).

Revolut karta - statistiky

Nevýhody karty Revolut

Revolut karta má samozřejmě i nějaké nevýhody. Pojďme se na ně společně podívat:

1) Limit u výběrů z bankomatů

Zdarma můžete kartou vybrat z bankomatů pouze 4 500 Kč měsíčně (u placených tarifů je to 9 000 Kč, respektive 22 000 Kč). Při výběru nad tento limit zaplatíte poplatek 2 % z vybírané částky. Poplatek 2 % zaplatíte taky při více než 5 výběrech z bankomatu za měsíc. Nicméně i s tímto poplatkem to často vyjde výhodněji, než vybírat běžnou českou kartou. Naštěstí se v dnešní době ve většině zemích už dá platit přímo kartou a nemusíte si vybírat moc hotovosti. Stav vašich limitů najdete v aplikaci – řídící panel – nastavení (ozubené kolo nahoře) – cenový plán.

2) Kurzy nejsou nejvýhodnější u všech měn

Bohužel kurzy na thajské bahty, gruzínské lari a ukrajinské hřivny vycházejí většinou hůře než u běžných bank. Je dobré si vždycky kurzy pro jistotu porovnat než budete platit.

3) Pozor na víkendové kurzy

O víkendu (počítá se britský čas UTC) si Revolut účtuje u převodů přirážku 1 %. Je to proto, aby se chránil pro případné znehodnocení měnového kurzu během víkendu. Této přirážce se ale jednoduše vyhnete, když si peníze směníte předem mimo víkend.

4) Měsíční a roční limity transakcí

Revolut má u bezplatného účtu měsíční limit 120 000 Kč na veškeré transakce. Při běžném používání tento limit jen tak nepřekročíte, ale například při nákupu letenek pro celou rodinu se to stát může.

Roční limit na odchozí platby je 320 000 Kč.

Tyto informace berte s rezervou, protože chybí v oficiální dokumentaci a jedná se o zkušenosti uživatelů. Revolut navíc limity celkem často mění.

5) Výběry z bankomatů v Česku

Revolut karta je vydaná ve Velké Británii, a proto si některé bankomaty v ČR účtují celkem vysoké poplatky. Například Česká spořitelna si účtuje za výběr 125 Kč a bankomaty Moneta si řeknou dokonce o 175 Kč za výběr.

V Česku tedy můžete kartou Revolut bez problému platit, ale vybírat peníze z bankomatů nedoporučujeme.

6) Žádné internetové bankovnictví

Revolut nemá klasické internetové bankovnictví, jde čistě o mobilní aplikaci. Nedávno spustili alespoň základní webovou verzi, ale zatím neumožňuje jakékoliv placení, pouze vidíte přehled o svých penězích. Pokud se chcete o své peníze starat přes počítač, máte bohužel smůlu, musíte si vystačit s mobilním telefonem.

7) Nepodporované státy pro bankovní převod

Dejte si pozor, že bankovní převody na a z Revolut nefungují ve všech státech světa. Platit kartou a vybírat z bankomatů v těchto zemích normálně lze. Na bankovní účet, vedený v jedné z těchto zemí nelze odeslat ani přijmout platba z Revolut:

 • Afghánistán, Alžírsko, Angola, Bosna a Hercegovina, Burundi, Burkina Faso, Egypt, Eritrea, Etiopie, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Irák, Írán, Jemen, Jižní Súdán, Kambodža, Kongo (Brazzaville), Kongo (Kinshasa), Kuba, Laos, Libanon, Libérie, Libye, Mozambik, Myanmar, Nigérie, Panama, Palestina, Pákistán, Pobřeží slonoviny, Severní Korea, Sierra Leone, Somálsko, Srbsko, Středoafrická republika, Súdán, Svazijsko, Sýrie, Šrí Lanka, Tádžikistán, Tanzanie, Trinidad a Tobago, Tunisko, Uganda, Ukrajina, Vanuatu, Venezuela, Východní Timor, Zimbabwe.

Z účtu z následujících zemí lze přijmout platba, ale nelze na něj peníze odeslat:

 • Bělorusko, Srí Lanka, Tanzanie, Trinidad a Tobago
Balení

Tarify Revolut

Služba Revolut má 3 různé tarify, které můžete zvolit. Tarif Standard je zdarma a tarify Premium a Metal jsou placené. Mezi největší výhody placených tarifů patří:

 1. Vyšší limity u výběru z bankomatů (viz. tabulka níže).
 2. Cestovní pojištění zdarma – bohužel pouze maximálně na 40 dní, takže se vyplatí jen lidem, kteří cestují na kratší cesty.
 3. Pojištění vybavení – například telefonu nebo foťáku – je dostupné i v tarifu Standard, ale u placených tarifů je výhodnější.
 4. Vstup do letištních salonků – hodí se, pokud máte dlouhý přestup a potřebujete klid, kvalitní wifi a jídlo a pití zdarma v ceně salonku. Salonek stojí 360-720 Kč na osobu a s tarifem Metal máte jeden vstup ročně zdarma. Jde většinou o lepší salonky, kam normálně vstup nekoupíte.
 5. Letištní salonek v případě zpoždění letu – pokud si do aplikace zaregistrujete svůj let a ten se zpozdí o více než hodinu, dostanete vstup do letištního salonku zdarma.

Porovnání tarifů:

Standard Premium Metal
Cena za měsíc zdarma 174,99 Kč (145,83 Kč při roční platbě) 299,99 Kč (250 Kč při roční platbě)
Doručení karty (mimo akci) za poštovné zdarma zdarma
Měsíční limit všech transakcí 120 000 Kč bez
limitu
bez
limitu
Výběry z bankomatů (měsíčně) 4
500 Kč,
poté + 2 %
9
000 Kč,
poté + 2 %
22 000 Kč,
poté + 2 %
Počet výběru z bankomatu (měsíčně) 5, poté + 2 % bez limitu bez limitu
Expresní platby 140
zdarma zdarma
CashBack × × 0,1
% Evropa, 1 % zbytek světa
Cestovní pojištění (max 40 dnů) 29
Kč / den
zdarma zdarma
Zákaznická podpora běžná prioritní prioritní
Kryptoměny ×
Vzhled karty pevně
daný
volitelný speciální
kovový
Běžná virtuální karta zdarma zdarma zdarma
Jednorázová virtuální karta ×
Expresní doručení 513,99
zdarma zdarma
Vstup do letištních salonků × (350 až 720 Kč za osobu)  (1× vstup ročně
zdarma)
Revolut plány

Poplatky Revolut

Služba Standard Premium Metal
Měsíční poplatek 0 Kč 174,99 Kč (145,83 Kč při roční platbě) 299,99 Kč (250 Kč při roční platbě)
Dobití debetní/kreditní kartou (v rámci EU regulace) 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Dobití debetní/kreditní kartou (mimo EU regulaci) desetikoruny desetikoruny desetikoruny
Dobití byznys kartou desetikoruny desetikoruny desetikoruny
Vedení karty 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Druhá karta nelze 0 Kč 0 Kč
Výběr z bankomatu 0 Kč (4500 Kč měsíčně), poté 2 % 0 Kč (9000 Kč měsíčně), poté 2 % 0 Kč (22000 Kč měsíčně), poté 2 %
Šestý a další výběr z bankomatu v jenom měsíci 2 % 0 Kč 0 Kč
Platby převodem na účet:
Příchozí platba 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Odchozí platba v CZK 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Odchozí platba v EUR v rámci SEPA (*) 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Odchozí platba v EUR mimo SEPA 1. platba 0 Kč, další platby 15 Kč 0 Kč 0 Kč
Odchozí platba v USD 90 Kč 90 Kč 90 Kč
Odchozí platba v cizí měně 150 Kč 1. platba 0 Kč, další 150 Kč 1. platba 0 Kč, další 150 Kč
Platby mezi uživateli Revolut 0 Kč 0 Kč 0 Kč

* SEPA zóna: všechny státy EU, Island, Lichtenštejnsko, Monako, Švýcarsko, Velká Británie

Revolut karta

Jak si kartu Revolut objednat?

Karta by měla dorazit nejpozději do 9 pracovních dnů. Expresní doručení do 3 pracovních dnů stojí u tarifu Standard 514 Kč a u placených tarifů je zdarma.

Pro plnou aktivaci vašeho účtu je nutné Revolut „přednabít“ částkou alespoň 300 Kč. 

Jak získat bonus 500 Kč?

Revolut nabízí akci, že získáte bonus 500 Kč za založení účtu. Stačí splnit následující podmínky:

 • Kliknutím na náš odkaz si založit Revolut (pokud nepoužijete odkaz, nezískáte 500 Kč).
 • Nahrát si na účet Revolut nějaké peníze.
 • Objednat si fyzickou kartu.
 • Nejpozději do 22.1. provést 3 samostatné nákupy v hodnotě alespoň 100 Kč (fyzickou či virtuální) kartou Revolut. Počítají se pouze skutečné nákupy (NE převody, hazardní hry, dárkové karty, apod.). Pozor si dejte na to, že platby musejí být do tohoto data i zaúčtovány (u některých obchodníků to trvá i několik dní). Pokud by nedošlo u všech tří plateb k zaúčtování do daného data, Revolut odměnu nevyplácí.
 • V den registrace nám zaslat email na [email protected], kde uvedete Vaše jméno a uživatelské jméno Revolut (Revolut tag), na který chcete odměnu poslat.

Jak na Revolut nahrát peníze?

Máte 3 možnosti, jak si na účet Revolut nahrát peníze:

 1. Pomocí jiné platební karty – jednoznačně nejjednodušší a nejvýhodnější varianta. S českou platební kartou si můžete nabít přímo české koruny. Do aplikace si uložíte kartu a pak jen vždycky zadáte, kolik chcete nahrát. Můžete si také nastavit automatické nabití v případě, že zůstatek klesne pod určitou částku.
 2. Bankovním převodem – nejméně výhodná varianta, protože se jedná o mezinárodní SWIFT platbu a vy tak zaplatíte poplatek vaší bance.
 3. Pomocí Google Pay nebo Apple Pay – v posledním roce se k nám rozšířily i tyto služby, pokud je již používáte, může to pro vás být nejlepší varianta.

Poté si jednoduše pár kliky můžete směnit peníze z českých korun na jinou měnu, kterou budete potřebovat platit. Zhlédněte krátké video, které ukazuje nahrání peněz a směnu do jiné měny:

Jak fungují platby v cizí měně?

Jednou z největších výhod karty Revolut je, že můžete platit přímo v cizí měně. Dokonce i v měně, kterou na vašem účtu nemáte. Jsou dva způsoby, jak se platba provede (samozřejmě za předpokladu, že máte na účtu dostatečný zůstatek alespoň v jedné měně):

1) Máte na účtu dostatečný zůstatek v měně, kterou platíte

V tomto případě je to jednoduché a z účtu se vám odečte právě tato částka. Podobně jako když platíte běžnou českou kartou v ČR.

2) Nemáte na účtu dostatečný zůstatek v měně, kterou platíte

Pokud nemáte dostatečný zůstatek v měně, kterou platíte, odečte se vám částka v jedné ze základních měn:

 • EUR pro rezidenty Evropské unie
 • GBP pro rezidenty Velké Británie
 • USD pro všechny ostatní

Pokud však nemáte dostatečný zůstatek ani v této měně, Revolut bude postupně prohledávat další měny až najde některou s dostatečným zůstatkem. Bohužel nelze částky spojit do jedné měny. Nelze tedy například zaplatit polovinu částky v korunách a polovinu v eurech.

Další užitečné funkce Revolut

1) Platba přes URL odkaz

Velice užitečná funkce. Pokud od někoho budete chtít zaplatit nějakou částku nebo naopak někomu zaplatit, nemusíte mu přímo dávat své platební údaje. Stačí si vygenerovat a poslat odkaz, ze kterého si dotyčný může snadno tuto částku nechat přeposlat nebo naopak zaplatit. Druhý člověk ani nemusí být uživatelem Revolut. Jedná se o skvělý způsob, jak platit bez vysokého rizika.

Platba přes odkaz
Platba přes odkaz

2) Trezor (Vault)

Pokud šetříte na dovolenou nebo cokoliv jiného, může vám skvěle posloužit funkce trezor. V aplikaci Revolut si můžete nastavit částku, kterou budete do trezoru automaticky pravidelně posílat.

Druhou možností je, že si nastavíte zaokrouhlování plateb nahoru a přebytek se vždy bude posílat do trezoru.

Spoření
Spoření
Revolut karta - trezor

3) Rozdělení výdajů (Split expenses)

Určitě se vám často stává, že jdete do restaurace nebo cestujete společně s partou kamarádů a máte společný účet, který je potřeba rozdělit. Přesně na to je určena tato funkce, která vám umožní účet rozdělit mezi více lidí. Nevýhodou je, že všichni musí být uživateli Revolut. Nejvíce se tato funkce hodí během cestování v zahraničí, kde se jinak složitě počítají přepočty mezi různými měnami.

Revolut karta - rozdělení výdajů

4) Možnost obchodování s akciemi a investování do komodit

Chtěli jste vždycky zkusit obchodování s akciemi a zdálo se vám to nedostupné? Nyní máte možnost obchodovat přímo v mobilní aplikaci Revolut. Stačí si nahrát peníze na investiční účet a okamžitě můžete akcie kupovat a prodávat. V aplikaci máte přehledné grafy vývoje cen. Obchodovat můžete s kryptoměnami.

Pokud si chcete chránit své peníze před inflací, můžete investovat do komodit. Revolut zatím nabízí investici do zlata a stříbra.

Revolut obchodování s akciemi (1) (1)
Revolut obchodování s akciemi (2) (1)

Na co si dát u Revolut pozor?

1) Výběry z bankomatů v Česku

Revolut karta je vydaná ve Velké Británii, a proto si některé bankomaty v ČR účtují celkem vysoké poplatky. Například Česká spořitelna si účtuje za výběr 125 Kč a bankomaty Moneta si řeknou dokonce o 175 Kč za výběr.

V Česku tedy můžete kartou Revolut bez problému platit, ale vybírat peníze z bankomatů nedoporučujeme.

2) Směnné kurzy o víkendech

O víkendu (počítá se britský čas UTC) si Revolut účtuje u převodů přirážku 1 %.

Této přirážce se ale jednoduše vyhnete, když si peníze směníte do dané měny předem mimo víkend.

3) Limit u výběrů z bankomatů a měsíční a roční limit

Zdarma můžete kartou Revolut vybrat z bankomatů pouze 4 500 Kč měsíčně (u placených tarifů je to 9 000 Kč, respektive 22 000 Kč). Při výběru nad tento limit zaplatíte poplatek 2 % z vybírané částky. Poplatek 2 % zaplatíte taky při více než 5 výběrech z bankomatu za měsíc. Nicméně i s tímto poplatkem to často vyjde výhodněji, než vybírat běžnou českou kartou.

Měsíční limit je u bezplatného účtu 120 000 Kč na veškeré transakce. U placených tarifů limit neexistuje. Roční limit na odchozí platby je 320 000 Kč.

4) Nespoléhejte čistě na Revolut

V drtivé většině případů vám Revolut bez problémů vezmou. Párkrát se nám už ale při placení či výběru z bankomatu stalo, že karta Revolut z neznámého důvodu nefungovala. Je dobré proto nespoléhat čistě na Revolut a mít s sebou ještě jinou záložní kartu. Buď běžnou českou kartu nebo například kartu Twisto či Wise, které také nabízejí výhodné kurzy (i když o něco horší než Revolut). Vřele doporučujeme také skvělou službu Curve pro sjednocení všech platebních karet do jedné.

5) Nevkládejte si na účet Revolut velké částky

Doporučujeme si na Revolut nahrávat jen peníze, které reálně využíváte a nenechávat si tam veliké obnosy. Aplikace je spojená s telefonním číslem a pokud například ztratíte telefon, nedostanete se pak k penězům okamžitě, ale chvíli to potrvá. Finanční zákony jsou navíc celkem přísné a pár uživatelům se už stalo, že při vkládání velkých částek jim Revolut z důvodu bezpečnosti účet zablokoval a požadoval dokázání, odkud peníze pocházejí. Pokud si na Revolut budete nahrávat jen přiměřené částky, těmto problémům předejdete.

Shrnutí – Revolut karta se prostě vyplatí!

Zde se podívejte na podrobnou recenzi Revolut:

Recenze – uložte si ji na později a pro své kamarády:

Revolut karta recenze
Revolut recenze

Revolut recenze – Často kladené otázky:

Jaké jsou výhody karty Revolut?

Hlavními výhodami jsou výhodné kurzy při převodech měn, možnost vedení účtů v několika měnách, výběry z bankomatů bez poplatku, automatická směna, virtuální platební karta a statistiky utrácení. O výhodách Revolut čtěte více zde.

Jak získat bonus 500 Kč?

Revolut má v současnosti akci, že za založení nového účtu získáte bonus 500 Kč. Musíte splnit tyto podmínky.

Pomohla vám recenze? Nasdílejte ho svým kamarádům! Třeba i jim pomůže!

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts
x