Sháníte levné ubytování v Praze, ať už krátkodobé nebo dlouhodobé? - Status for whatsapp

Sháníte levné ubytování v Praze, ať už krátkodobé nebo dlouhodobé?

Potřebujete poslat své zaměstnance na pracovní cestu do Prahy, ale hotel Vám připadá příliš drahý? Chcete vyrazit na výlet s rodinou do Prahy, ale nechcete příliš zatěžovat rodinný rozpočet? Nebo sháníte dlouhodobé ubytování v Praze? Ubytovny Praha nabízí levné ubytování v Praze, které Vám nenaruší rozpočet.

Široký výběr kvality

Na výběr je několik druhů ubytování a podle nich se odvíjí cena. Všechny pokoje jsou vybaveny novým a nepoškozeným nábytkem a mají k dispozici připojení na internet prostřednictvím wifi

  • Ubytování Basic – základní kategorie pro ty, kterým stačí málo. Pokoje pro 2 až 4 lidi, vybavené společným zázemím kuchyňky, sprch a toalet. 
  • Ubytování Standard – 1 až 4 lůžkové pokoje, vybavené standardním vybavením. V ceně je pravidelná výměna lůžkovin a denní úklid pokojů.
  • Ubytování Komfort – pokoje v vlastní koupelnou i WC, vybavené televizí, lednicí a minibarem, se společnou čajovou kuchyňkou. Pro ty nejnáročnější jsou k dispozici pokoje typu Studia, ve který je navíc i vlastní čajová kuchyňka a balkon.
  • Ubytování Apartman – ubytování v kvalitních a nově vybavených apartmánech

Skvělá dostupnost

Naše ubytovací služby jsou vhodné jak na krátkodobé pronájmy na pár dní, jako například na pracovní cesty nebo výlety, tak ale i na dlouhodobé ubytování v hlavním městě, které Vás nezruinuje. Víme, že ubytovat se v Praze může být nákladné, a proto chceme lidem vycházet vstříc. Věříme, že oceníte umístění naší ubytovny. Je kousek od stanice metra Černý most, díky čemuž budete rychle v centru, ale zároveň je na klidném místě. Kousek od ní se nachází park s dětskými hřišti a prostorem pro bruslení, ale také Xaverovský háj s cestami pro pěší i cyklisty. Navíc je poblíž i posilovna, plavecký bazén a fitcentrum. Pokud Vás sport neláká, poblíž se nachází i multiplex Cinestar. Zkrátka je v okolí vše, co byste mohli od dlouhodobého i krátkodobého ubytování potřebovat, ať už se jedná o relax, nebo dostupnost centra.

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts
x