Sneakersy a prohlídka památek: perfektní kombinace dobrodružství - Status for whatsapp

Sneakersy a prohlídka památek: perfektní kombinace dobrodružství

Jestli-že chcete být v letošní sezóně trendy, bude dobré, když vsadíte i na stylovou dámskou nebo pánskou obuv. Hitem letošního léta budou zejména módní sneakersy. Na následujících řádcích vám tak povíme, podle jakých parametrů sneakersy vybírat, abychom se cítili pohodlně a aby byl náš outfit vysoce módní. Čtěte a inspirujte se s námi!

Podle jakých kritérií bychom měli vybírat pánské a dámské sneakersy? 

Pánské a dámské sneakersy mohou mít mnoho podob. Kvalitní kousky musí mít dobře odpruženou podrážku, která zvládne tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Také je důležité, aby měly vaše sneakersy prodyšný svršek, díky kterému se vám v obuvi nezapaří chodidla ani při zvýšené aktivitě. Zvláště při náročnější procházce po historických památkách tyto vlastnosti obuvi velmi oceníte. Vybírat si můžete dámské a pánské sneakersy v nízkém nebo v kotníčkovém provedení. Vyšší modely obuvi se hodí zejména k dámským šatům a k sukním. Letos v létě vybírejte především ty plisované a trapézové. Dále je pak můžete zakomponovat i do outfitu s módními slim fit džíny s vysokým pasem a se zúženou nohavicí. Díky zúžení totiž vyniknou vaše kotníčkové sneakersy v celé své kráse! Nízké modely pak zapadnou i do outfitů s kalhotami s rozšířenou nohavicí. Letos budou in např. i kalhoty do zvonu. Sneakersy mají tu výhodu, že se hodí nejen do volnočasových, ale také do sportovních a v neposlední řadě i do svátečních outfitů. Určitě tak zařaďte do svého botníku jeden pár i vy! Pro inspiraci nakoukněte např. zde: https://modivo.cz/c/damske/obuv/sneakersy.       

Jak zvolit velikost sneakersů a jak o ně pečovat?

Chceme-li, aby byly naše boty nejen vysoce módní, ale i pohodlné, musíme zvolit jejich správnou velikost. Nakupujete-li sneakersy v kamenné prodejně, vydejte se tam raději až v odpoledních nebo ve večerních hodinách. Vaše chodidlo již bude mírně nateklé a nejlépe tak bude simulovat chůzi v terénu. Jestli-že raději nakupujete online, musíte se zaměřit na délku stélky vašeho chodidla. Tu zjistíte podle jiné boty, která vám padne jako ulitá. Stélku měřte pečlivě za pomoci krejčovského metru. Naměřený údaj pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou výrobce. Různé světové značky mohou mít totiž nuance v číslování. Co se týče obuvnických prostředků, vsaďte na kvalitní impregnaci, ochranný krém v neutrální barvě a na čistící pastu, pěnu nebo gel. Impregnace chrání sneakersy před deštěm, krém pomáhá předcházet oděrkám. Některé drobnější rýhy pak zvládne i zamaskovat. Čistící pěna, pasta nebo gel vám pomohou v tom případě, že si módní kecky umažete. V žádném případě nedávejte vaše trendy kecky do pračky a už vůbec ne do sušičky. Mohla by se totiž narušit struktura vláken a vaše boty by nemusely držet svůj původní tvar. 

Young woman in grey dress walking with pink sneakers.

Jaké barvy, vzory a motivy sneakersů budou letos v kurzu?

Chceme-li být trendy, měli bychom mít přehled o módních barvách, vzorech a motivech pro danou sezónu. V letošních teplých měsících vsaďte na módní přírodní a pastelové odstíny barev. Široký výběr sneakersů v zmíněných barvách najdete např. i zde: https://modivo.cz/c/modivo/vyrobce:sprandi. Máte-li rádi extravagantnější kousky, můžete volit rudou barvu. S tou budete nepřehlédnutelní. Vaše módní sneakersy pak mohou disponovat i vzory a motivy. Letos budou hrát prim ty květinové a zvířecí. Nebojte se tak experimentovat. Výběr závisí jen na vás a na vašem jedinečném vkusu!  

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts