Vyberte správné boty pro své cesty - Status for whatsapp

Vyberte správné boty pro své cesty

Správné a vhodné obutí pro každou příležitost je základem každého cestovatele nebo cestovatelky. Nemusíte být zrovna Willy Fog, abyste si dopřála pohodlnou obuv. Pro každodenní nošení se perfektně osvědčily tenisky, u kterých už dávno neplatí, že se berou jen na sport. Návrháři dnes designují „tenisové“ boty tak, aby vypadaly dobře s džíny i sukní. Existují v mnoha variantách barev i tvarů, některé jsou elegantnější, jiné zase kladou důraz na praktičnost a pohodlí.

Tenisky

Tenisky jsou především univerzální a můžete je nosit skoro celý rok. Vyrábějí se už i modely zimní, zateplené, takže pokud je nechcete dát z nohy vůbec, můžete je nosit celoročně. Jaké typy potkáme na chodníku nejčastěji?

Bílá klasika

Naprostý základ, který by neměl chybět v žádném botníku, jsou tenisky bílé se šněrováním. Tento typ bot je natolik univerzální, že je můžete vzít k čemukoliv. V současnosti je módní obout si je třeba i ke slavnostnějšímu outfitu a tím rozbít jeho formálnost. Oblíbené jsou k šatům i sukni a pasují i ke kalhotám všeho druhu. Co se týče materiálu, mohou být plátěné, z jiných syntetických materiálů nebo i koženky a kůže. Podle kvality se pak liší jejich ceny. Investice do nich se vám vyplatí, protože podle průzkumů jsou to boty, po kterých se sahá nejčastěji. Je tedy dobré, když něco vydrží a nerozlepí se po jednom dni na nohou.

Barevné tenisky

Barevné tenisky (trampky) se vyskytují jednobarevné, ale i vzorované, květované a podobně. S barevnými boty si můžete pohrát při kombinování s oblečením nebo doplňky. Velmi žensky působí obuv s drobnými kytičkami, roztomile zase vyznívají puntíky. Barvy se objevují různé, ale největší zastoupení mají světlé odstíny – růžová, béžová, světle modrá nebo šedivá. Frčí také pastelové barvičky.

Tmavé tenisky

Tmavé boty využívá mnoho lidí v práci, protože často je zaměstnavatelem požadován stejný styl obutí zaměstnanců. Černé nebo tmavě modré tenisky jsou pak pro takový výběr favoritky. Tmavé sportovní boty se hodí také k džínům.

Plátěné slip on

Slip on boty připomínají trochu papuče, ale navrhují se už tak elegantně, že je můžete použít třeba i k sukni. Slip on značí snadné vklouznutí nohy dovnitř i vyzutí ven. Právě kvůli jednoduchému obouvání jsou tolik oblíbené. Co se týče barev, platí to samé jako u trampek. Povoleny jsou všechny. Do módy se dere také přírodní styl, který se k plátěnkám náramně hodí. Přírodní barvy jako hnědá, béžová nebo zelená vypadají v kombinaci se slip on boty zkrátka dobře.

Rovná podrážka nebo klín?

Tenisky a plátěnky bývají tradičně s rovnou podrážkou, ale v současnosti s popularitou vyšších klínů je začínají návrháři přidávat i k nim. Klín může být nízký, ale i vysoký a oceňují ho ženy, které jsou na ně zvyklé z nazouvacích nebo zimních bot. Dámy, které rády podpatky, často volí vyšší klín i u trampek.

Vycházkové nebo sportovní?

Pokud vybíráte tenisky, orientujte se podle kvality materiálu, tvaru i ceny. Existují boty vycházkové, které jsou vhodné na kratší nošení třeba do města. Pokud se chystáte na túru, volte opravdu sportovní boty. Není výjimkou, že ženy chodí reklamovat vycházkovou obuv, se kterou si vyšláply na Sněžku. Buďte proto rozumné a respektujte určenou funkci bot.

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts