Proč se vyplatí využívat možnosti direct booking? - Status for whatsapp

Proč se vyplatí využívat možnosti direct booking?

V dnešním světě, kde se mnoho oblastí života přeneslo na internet, je třeba držet krok se změnami a trendy. Ukazuje se, že přímé rezervace jsou čím dál oblíbenější. Hosté vnímají výhody, které plynou z direct bookingu, a rádi se dívají na webové stránky hotelů, aby si detailně prohlédli nabídku. Je třeba je na nich udržet a nalákat je k podání rezervace. Jsou hosté, kteří velké rezervační portály používají jako vyhledávač. Využívají jejich funkce a konečné rezervace provádějí přímo přes stránku hotelu. Využívání tohoto potenciálu je tedy nezbytné.

Zajistěte intuitivnost rezervace

V současnosti jsou pohodlí a komfort důležité v každé oblasti života. Host nepodá rezervaci, pokud narazí na rozčilující potíže. Konkurence s intuitivním rezervačním systémem leží na dosah ruky. Využije jejich nabídku, pokud se bude muset potýkat třeba jen s těmi nejmenšími problémy. Rezervační tlačítka by měla být přítomna po celou dobu přítomnosti uživatele na stránce a být vždy funkční. Rezervace by měla být intuitivní, snadná a bezproblémová.

Rychlé platby jsou nezbytnost

Hosté čím dál raději využívají online platby. Obliba rychlých převodů, a v poslední době také systému BLIK, rok za rokem roste. Spuštění brány rychlých plateb představuje způsob, jak usnadnit rezervaci. Mají své preference spojené s platby a měli by mít možnost vybrat si preferovaný způsob platby. Nemohou od rezervace upustit během této fáze jen proto, že nenašli pro ně pohodlný způsob, jak ji uhradit. Začlenění platební brány do vašeho systému je výjimečně snadné díky službám, jako je Profitroom Payments. Jsou integrované s celým systémem, což umožňuje snadno spravovat rezervace.

Zajistěte responzivitu svých stránek

Nárůst rezervačních transakcí prováděných na mobilních zařízeních je čím dál výraznější. Hosté využívají své telefony a tablety, aby si zarezervovali dovolenou. Pokud webové stránky nebudou mobile friendly, vyloučíte se z tohoto segmentu trhu. Responzivita, tedy přizpůsobení stránek druhu zařízení, je tedy klíčová. Díky tomu budou vaše stránky vypadat stejně dobře jako na stolním počítači i na telefonu nebo tabletu. Díky tomu se z lidí využívajících mobilní zařízení stanou vaši hosté. Nepronikli byste k nim, kdyby stránky nebyly mobile friendly. 

Využívejte různé komunikační kanály

Direct booking je propojené s budováním image značky a s komunikací. Než se rozhodnete o tom, jak má vypadat, zamyslete se, kdo jsou vaši hosté. Komunikace jim musí být přizpůsobena. Musíte mluvit jejich jazykem a být přesně tam, kde oni. Využívejte ke komunikaci s nimi sociální sítě. Zapojujte je do své činnosti, ukazujte svou nabídku. Díky tomu si udržíte kontakt se současnými hosty a získáte nové, navštěvující váš profil. Nestraňte se ani nástrojů jako je Profitroom CRM k udržování vztahů. Díky tomu můžete odesílat mailingové kampaně vybraným segmentům hostů nebo personalizované nabídky.
Dále se vyplatí používat chatboty, které odlehčí personálu od odpovídání na opakující se otázky, a navíc urychlí komunikaci. Dnes hosté očekávají bleskové informace, které jim s využitím technologií můžete dodat.

S využitím nástrojů můžete efektivně navýšit rezervace přímo na svých webových stránkách, což v kombinaci s využitím potenciálu, který poskytuje CRM v oblasti kontaktu s hosty, jistě ještě zvýší počet rezervací, což se promítne na generované zisky. 

Treading

#Cool Status

Cool Status for whatsapp

#happy birthday Happy Birthday Wishes

मेरे सबसे करीबी और सबसे पुराने दोस्त को जन्मदिन की बधाई! मैं धन्य महसूस करता हूं, क्योंकि हमारी दोस्ती जीवन का एक सच्चा उपहार है।

#Atitude Status

My Life My Rules, My Passion My Atitude

#Love status

ख्याल रखा करो अपना माना की ज़िन्दगी आपकी है पर जान तो आप हमारी हो ना

#Couple Status

नहीं रहा जाता यार तेरे से बात किये बिना तभी तो तुम्हे CALL और SMS करते है वरना अच्छा तो हमें भी नहीं लगता तुम्हे परेशान करना

#Sad status

तेरी आखरी मुलाकात मेरी ज़िंदगी की आखरी ख़ुशी थी 💔

More Posts
x